IV MEMORIAŁ SŁAWOMIRA HARAFA

Zbliża się Memoriał Sławomira Harafa . Największy turniej piłki nożnej w naszym mieście . Już dziś zapraszamy do kibicowania młodym piłkarzom z rocznika 2006 .

Haraf Sławomir - Urodzony 31 lipca 1961 roku, zmarł 6 września 2002 po przewlekłej chorobie. Wychowanek. W pierwszym zespole Lechii debiutował pod koniec lat siedemdziesiątych. Lewonożny środkowy pomocnik, w latach 1990-92 jeden z najlepszych rozgrywających na Dolnym Śląsku. Przez dwa sezony (1987/88 i 1988/89) grał w barwach Victorii Wałbrzych. Po tym okresie wrócił do Dzierżoniowa. W III lidze zdobył dla Lechii 14 bramek. Kontuzja kręgosłupa odniesiona w meczu z Lechią Zielona Góra, na ponad rok wykluczyła go ze składu "trójkolorowych". W sezonie 1993/94 jako grający II trener wystąpił jeszcze w ośmiu II-ligowych meczach, by spotkaniem z Lechią Gdańsk (15.06.1994) zakończyć swoją piłkarską karierę.